מוצרים לגוף

דיאודורנט טבעי 50 מ״ל

65 ש״ח

דיאודורנט טבעי 50 מ״ל

דיאודורנט טבעי ללא סודה לשתייה 50 מ״ל + סטיק

75 ש״ח

קרם דאודורנט 100% טבעי ובריא, המונע באפקטיביות את ריח הזיעה לאורך כל היום. אינו מכיל אלומיניום, משמרים ואלכוהול. בטוח לשימוש, אינו סותם את הנקבוביות ואינו מפריע לתהליך ההזעה הטבעי של הגוף. בעל ריח נפלא, רענן ונקי המתאים מאוד לנשים וגברים. קרם הדאודורנט שלנו אפקטיבי במיוחד, הוא עושה את העבודה גם בימים החמים ביותר של השנה וגם לאחר פעילות ספורטיבית מאומצת. לקוחותינו אוהבים אותו מאוד והוא המוצר הנמכר ביותר שלנו. מכיל חומרי גלם משובחים בלבד קיים גם ללא סודה לשתיה עבור רגישים.

ריפוי צלקות 50 מ״ל

136 ש״ח

זוהי נוסחה שהולכת איתי מספר שנים כשהכנתי לאימא שלי תערובת של שמנים לאחר ניתוח והורדת תפרים ועקבתי אחרי התהליך עם תיעוד הצלקת. הייתי מאוד מופתעת לגלות, שהצלקת 99% נעלמה, ואז אנשים נוספים השתמשו, וכבר ידעתי, שזה גורם להקלה עד ריפוי כמעט מוחלט.

שמן עיסוי לתינוקות 100 מ״ל

125 ש״ח

שמן עיסוי לתינוקות 100 מ״ל

125 ש״ח

השמן נולד עם הילד הראשון של חברה טובה. הכנתי לה מתנה, ערכה ללידה, השמן עשיר בשמנים האתרים ייחודים, יוצר חלון של פינוק וזמן איכות יחד עם התינוק. מזין, מרכך ואף יכול להקל על אדמומיות ופריחה.

68 ש״ח

סינרגיה לחורף 10 מ״ל

היא אומנם קרויה על שם החורף אך היא מתאימה בכל מצב שמערכת החיסון מתחילה קצת להראות את אותותיה, גם אם זה בגלל חולשה חיסונית בקיץ.

טיפול במשך יומיים וכבר ביום השני רואים הקלה משמעותית.